HomeContact
Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Juliana Tuwima w Bielawie
Powiatowy Konkurs - Harry Potter
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowych konkursach dla fanów książek o Harrym Potterze.
Z przyjemnością informujemy, że komisje konkursowe nagrodziły następujących uczniów

* w konkursie literackim - Wiktorię Dolną - wyróżnienie I-go stopnia

* w konkursie plastycznym - Wiktorię Wiśniewską - wyróżnienie I-go stopnia

* w konkursie multimedialnym - Jakuba Kruka - wyróżnienie I-go stopnia

Uczniowie i opiekunowie zostali zaproszeni na Wielki Turniej i Uroczystą Galę do Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie, podczas której odebrali nagrody.
Gratulujemy (opracowała p.Kama Szczechowiak)
Drukuj
Sprawozdanie z Mistrzostw Bielawy Szkół Podstawowych Klas I-VI w Pływaniu
Sprawozdanie z Mistrzostw Bielawy Szkół Podstawowych Klas I-VI w Pływaniu, z którym można zapoznać się na stronie http://ddz.doba.pl/?s=subsite&id=40673&mod=3
Drukuj
XI Powiatowe Forum Gazetek Szkolnych
Znamy już wyniki XI Powiatowego Forum Gazetek Szkolnych. Kolejne forum i kolejny sukces - III miejsce. Gazetka "Siódemkowy Express" wzbudziła zainteresowanie szanownego jury i została nagrodzona w konkursie gazetek szkolnych.
Serdecznie gratulujemy kolegium redakcyjnemu w składzie Ania Jadwinczyn,Gabrysia Rusak, Karolina Chrzan, Wiktoria Hanuszek i Julia Barczyk pod kierownictwem pani Barbary Olejnik.
Drukuj
III Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny
Gimnazjum nr 1 w Bielawie było organizatorem III Powiatowego Mityngu Lekkoatletycznego o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego. Drużyna naszej szkoły, występująca w licznym składzie, zajęła III miejsce w punktacji drużynowej.
ESP7 reprezentowali: klasy 4 - Adrian Korzeniewski, Wiktor Dębski, Maciej Idziak, Daria Miśkiewicz, klasy 5 - Krzysztof Łagutko, Mateusz Kubara, Szymon Grudziński,Wiktoria Żmudzka, Kinga Tomalik, Martyna Adamarek, klasy 6 - Weronika Jegorow, Aleksandra Jursza, Katarzyna Kłobuk, Jakub Zemanek, Przemek Kazubek, Jakub Paprota, Bartek Paszkowski.
Uczniowie: Daria Miśkiewicz, Maciej Idziaki, Wiktoria Żmudzka, Krzysztof Łagutko, Kinga Tomalik i Przemek Kazubek zajęli III miejsce w biegu sztafetowym 6x120m z wynikiem 2:09:28.
Najlepsi w konkurencjach:
bieg na 60 m
I miejsce - Wiktoria Żmudzka
I miejsce -Łagutko Krzysztof
III miejsce - Zemanek Jakub

skok w dal
I miejsce - Tomalik Kinga
I miejsce Grudziński Szymon
I miejsce Zemanek Jakub
II miejsce - Paprota Jakub
Gratulujemy
Drukuj
Klasowy Przegląd Piosenki Angielskiej

"Welcome, hello and good morning everybody" - takimi słowami przywitała nas Julia Barczyk, uczennica klasy VI B - prowadząca pierwszy w naszej szkole Klasowy Przegląd Piosenki Angielskiej. Każda klasa, począwszy od pierwszaków - kończąc na szóstoklasistach, miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalno-językowych i zrobiła to po mistrzowsku!!


Jury w składzie: Pani Dyrektor Małgorzata Cieślik, Pani Vicedyrektor Renata Sznajder- Zając, Pani Agnieszka Szafrańska, Pani Natalia Gawrysiak oraz Pan Bartosz Machała miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. W kategorii klas młodszych najlepiej zaprezentowała się klasa I B, która zaśpiewała piosenkę "What's this, what's this?" natomiast w klasach starszych wygrała klasa IV C, która śpiewała piosenkę "Castle". Zwycięskie klasy otrzymały statuetki. Są to nagrody "przechodnie", które w przyszłym roku trafi w ręce nowych zwycięzców, ponieważ organizatorki - Pani Magdalena Pietrowska oraz Pani Edyta Osuch - zapewniają, że Przegląd będzie imprezą cykliczną - powtarzaną każdego roku.


Podczas obrad Jury - Panie anglistki nagrodziły zwycięzców i uczestników Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego "Master of English 2014".
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
(opracowała p.Magdalena Pietrowska)
Drukuj
Ostatnia wieczerza - oczami dziecka
Uczennice naszej szkoły Wiktoria Żmudzka i Wiktoria Dolna z klasy 5b zdobyły nagrody zajmując odpowiednio III i IV miejsce w konkursie plastycznym pn. „ Ostatnia wieczerza - oczami dziecka” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury Bibliotek i Sportu w Łagiewnikach. Konkurs był częścią VII Ogólnopolskiego Przeglądu Pieśni Pasyjnej w Olesznej. Patronat Honorowy nad VII OPPP objął Biskup Świdnicki- Ignacy Dec, Starosta Dzierżoniowski oraz Wójt Gminy Łagiewniki. Więcej informacji na stronie www.gokib.com.pl/wyniku-konkursu-plastycznego.html
Drukuj
Sztafetowy Bieg Przełajowy
  29 kwietnia odbył się Sztafetowy Bieg Przełajowy o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Bielawy.
Uczniowie naszej szkoły dzielnie walczyli, chwilami prowadzili, ale ostatecznie zajęli II miejsce ustępując nieznacznie uczniom z SP10.
Skład sztafety:
KLASY 1: Daria Małek, Julia Markowska, Bruno Wrona i Miłosz Olewiński
KLASY 2: Lena Hyrlik, Angelika Warchoł, Michał Poborczyk i Oskar Ewulum
KLASY 3: Natalia Sarat, Oliwia Piątek, Kamil Mazur i Igor Włodarczyk
KLASY 4: Agata Szołkowska, Emilia Domagała, Dominik Pęczkowski i Adrian Korzeniewski
KLASY 5: Milana Kłobuk, Nina Kobylańska, Mateusz Kubara i Krzysztof Łagutko
KLASY 6: Kinga Tomalik, Nikola Tomalik, Przemek Kazubek i Jakub Zemanek
 
 
Drukuj
Powiatowy Konkurs Przyrodniczy
  23 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 9 w Dzierżoniowie odbył się Powiatowy Konkurs "Przyroda mojej najbliższej okolicy i jej ochrona ".
Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Patrycja Czyżewska i Maja Mazur z klasy 5b oraz Karolina Chrzan z klasy 6b zajęła III miejsce zespołowo. Patrycja Czyżewska z klasy 5b zajęła również III miejsce indywidualnie.
Uczennice zostały przygotowane do konkursu przez p.Annę Sobierajską. Gratulujemy
Drukuj
Mistrzostwa Powiatu Dzierżoniowskiego w mini piłce siatkowej klas 4.
  14 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Dzierżoniowskiego w mini piłce siatkowej klas 4. Drużyna chłopców występująca w składzie: Wiktor Habas, Jerzy Makota, Mikołaj Sulmiński, Michał Stefanowicz i Mateusz Terlecki zajęła II miejsce w tym turnieju.
Drukuj
Mistrzostwa Bielawy w mini piłce siatkowej klas 4.
  11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie odbyły się Mistrzostwa Bielawy w mini piłce siatkowej klas 4. Drużyna dziewcząt w składzie: Milena Borejko, Julia Wąsowicz, Daria Miśkiewicz, Natalia Ilnicka, Agata Szołkowska i Katarzyna Mazur zajęła III miejsce. Lepiej zaprezentowała się drużyna chłopców, występująca w składzie: Wiktor Habas, Jerzy Makota, Mikołaj Sulmiński, Michał Stefanowicz i Mateusz Terlecki, która zajęła II miejsce i awansowała do rozgrywek powiatowych.
Drukuj
Konkurs Wiedzy o UE
 11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY o UE I KRAJACH EUROPY.
Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas 6. Filip Kałka z klasy 6a oraz Mateusz Kuliś i Michał Piątek z klasy 6b, którzy zajęli III miejsce w tym konkursie.
Drukuj
TOP
RSS