HomeContact
Ekologiczna Szko豉 Podstawowa Nr 7 im. Juliana Tuwima w Bielawie
POSTAW NA RODZIN - bo穎narodzeniowe prace
W ramach organizowanego ju kolejny rok z rz璠u konkursu pn. "Postaw na rodzin" w pi徠ek 16 grudnia w Gimnazjum nr 1 w Bielawie, jury wybra這 najpi瘯niejsze bo穎narodzeniowe prace, przygotowane przez m這dzie i rodzic闚 z bielawskich szk馧 gimnazjalnych.
Wspomniany konkurs by jednym z element闚 og鏊nopolskiego Programu Profilaktyki i Rozwi您ywania Problem闚 Alkoholowych w ramach kampanii "Postaw na rodzin" realizowanej m.in przez gmin Bielawa. Jego celem jest przede wszystkim propagowanie postaw prorodzinnych.
Jury w sk豉dzie: zast瘼ca burmistrza Ma貪orzata Greiner, dyrektor Miejskiego Zarz康u Plac闚ek O鈍iaty Ewa Kowalik oraz dyrektor Gimnazjum nr 1 im. Zes豉鎍闚 Sybiru w Bielawie Monika Rusnak nie mia造 豉twego zadania. Poziom wykonanych dzie plastycznych by bowiem w tym roku bardzo wysoki. Poni瞠j prezentujemy list zwyci瞛c闚.

Grand Prix – nagroda przyznana przez spo貫czno嗆 szkoln - ZUZANNA SMAGA ze Szko造 Podstawowej nr 10 z Oddzia豉mi Sportowymi
1. Miejsce Celina Gziut ze Szko造 Podstawowej nr 10 w Bielawie
2. Miejsce Oliwia Fedko z Gimnazjum nr 1 im. Zes豉鎍闚 Sybiru w Bielawie
3. Miejsce Wiktoria Byczek z Ekologicznej Szko造 Podstawowej nr 7 w Bielawie
Wyr騜nienia:
- Karolina D瑿iec z Gimnazjum nr 1 im. Zes豉鎍闚 Sybiru w Bielawie
- Szymon Weigelt ze Szko造 Podstawowej nr 4 z Oddzia豉mi Integracyjnymi w Bielawie
- Julia Wojtas z Ekologicznej Szko造 Podstawowej nr 7 w Bielawie

Uroczyste rozdanie nagr鏚 odb璠zie si w czwartek 19 stycznia 2017r. o godzinie 16.30 w Gimnazjum nr 1. Gratulujemy.
OMNIBUS 2016
W czwartek 15 grudnia 2016 r. po raz dwudziesty pierwszy w naszej szkole odby si Mi璠zyszkolny Konkurs „Omnibus”. W konkursie wzi窸o udzia o鄉iu uczestnik闚, po dw鏂h uczni闚 ze wszystkich szk馧 podstawowych w Bielawie.

Wyniki:
I miejsce – Jakub Wojtanowski ze Szko造 Podstawowej nr 10 z Oddzia豉mi Sportowymi
II miejsce uzyskuj帷 taki sam wynik – Szymon Kuriata ze Szko造 Podstawowej nr 10 z Oddzia豉mi Sportowymi i Dorota Romanowska z Ekologicznej Szko造 Podstawowej nr 7
Gratulujemy
Co s造cha na 鈍ietlicy szkolnej ?
Dnia 5.12.2016r. odby si "Mi璠zy鈍ietlicowy konkurs na najd逝窺zy 豉鎍uch choinkowy". Ka盥a 鈍ietlica z osobna pracowa豉 nad swoim 豉鎍uchem z bibu造 sk豉danym metod harmonijki. Na konkurs zosta造 przeznaczone dwie godziny lekcyjne. Po tym czasie wszystkie grupy roz這篡造 swoje 豉鎍uchy na korytarzu szkolnym. Najd逝窺zy okaza si 豉鎍uch grupy prowadzonej przez Pani Beat Kudyr. Wszystkim dzi瘯ujemy za wsp鏊n zabaw a zwyci瞛com gratulujemy !

Za oknem szaro i smutno a na 鈍ietlicy weso這. Zat瘰knili鄉y troch za 郾iegiem i prawdziw zim dlatego postanowili鄉y j przywo豉 wykonuj帷 zimowy deser. Mamy nadziej, 瞠 zima szybko przyjdzie i b璠ziemy mogli bawi si beztrosko na 郾iegu jak pingwinki z naszego deseru.

DOSTAWA JABΒK

W tym roku by豉 ju pierwsza dostawa jab貫k, bardzo dzi瘯ujemy rodzicom, rodzinom i znajomym za pomoc przy rozpakowywaniu.
Tir jab貫k roz豉dowany w godzink - brawo My :-)
Miko豉j w ESP7

Akademia Bezpiecznego Puchatka
IX Konkurs Piosenki Dzieci璚ej i M這dzie穎wej "Nutk 鈍iat malowany"
  15 listopada w Sp馧dzielczym Domu Kultury w Dzier穎niowie odby si Konkurs Piosenki Dzieci璚ej i M這dzie穎wej. W konkursie wzi窸a udzia rekordowa liczba 60 wykonawc闚 w wieku od 5 do 16 lat. M這dzi wokali軼i reprezentowali o鈔odki i instytucje kultury oraz szko造 z Dzier穎niowa, Bielawy, Pieszyc, Niemczy oraz Lutomi Dolnej. W kategorii dzieci w wieku 8-9 lat: I nagroda – Klaudia Kutyba ze Szko造 Podstawowej w Lutomi Dolnej za piosenk „Ada, to nie wypada”, II nagroda - Barbara Zawrotniak za piosenk „Koci, weso造 鈍iat”. Nagroda g堯wna tegorocznego konkursu trafi豉 w r璚e Eweliny Wo幡iak z Ekologicznej SP nr 7 w Bielawie za wykonanie piosenki „Eurydyki ta鎍z帷e”.
Gratulujemy
MONOLOG 2016
  Uczennica klasy IV b Barbara Zawrotniak zdoby豉 wyr騜nienie w XI Konkursie Dzieci璚ych i M這dzie穎wych Kreacji Aktorskich ,,MONOLOG 2016". Gratulujemy !!!
11 listopada 2016
  Narodowe 安i皻o Niepodleg這軼i – polskie 鈍i皻o, obchodzone co roku 11 listopada, dla upami皻nienia rocznicy odzyskania przez Polsk niepodleg這軼i w 1918 roku po 123 latach od rozbior闚 dokonanych przez Rosj, Prusy i Austri. 安i皻o to przypomina nam, 瞠 wolno嗆 raz zdobyta i niepodleg這嗆 raz osi庵ni皻a nie jest czym trwa造m, tylko czym danym, co trzeba piel璕nowa. 10 listopada w naszej szkole odby豉 si uroczysta akademia z okazji 98 rocznicy odzyskania niepodleg這軼i przez Polsk, przygotowana przez uczni闚 kl. VIb. Podczas tej uroczysto軼i przypomniana zosta豉 historia Polski od czas闚 Mieszka I do wsp馧czesno軼i, ze szczeg鏊nym naciskiem na okres zabor闚, wype軟iony walk o wyzwolenie a do dnia, w kt鏎ym wzesz豉 jutrzenka wolno軼i. Przekazywane tre軼i by造 przeplatane patriotycznymi pie郾iami, co przyczyni這 si do g喚bszego prze篡wania tych chwil.
"好iadanie daje moc"

POSTAW NA RODZIN 2016/2017
  W RAMACH KAMPANII ” POSTAW NA RODZIN” ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNI紟 ESP7 DO UDZIAΣ W KONKURSACH:

1. Napisz list, w kt鏎ym opowiesz, jak sp璠zasz czas z rodzin

2. Wykonaj ciekawe selfie z rodzin (wydrukowane lub wywo豉ne)

3. Wykonaj portret cz這nka swojej rodziny (technika dowolna)

4. KONKURS KLASOWY: Na znan melodi u堯盧ie piosenk o rodzinie (wyst瘼 na pocz徠ku grudnia)

WSZYSTKIE PRACE MO烤A ODDAWA DO 21 LISTOPADA DO PA: Magdaleny Pietrowskiej, Anny Ku-Smagi, Barbary Olejnik, Kamilli Szczechowiak.
Zwyci瞛cy zostan nagrodzeni !!