HomeContact
Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Juliana Tuwima w Bielawie
BRD - turniej
18 czerwca w Szkole Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piławie Górnej odbył się XX Powiatowy Turniej o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Pięknie spisali się uczniowie naszej szkoły: Marcin Kroban, Justyna Waloch i Tomasz Poborczyk z klasy 3b zajmując II miejsce w klasyfikacji drużynowej a Marcin Kroban I miejsce indywidualnie.
Gratulujemy i życzymy sukcesu w przyszłym roku szkolnym :-)
Bezpieczne wakacje
NAJLEPSI CZYTELNICY
NAJLEPSI CZYTELNICY W R. SZK. 2013/2014:

ZESPÓŁ KLASOWY

Klasa: I b, II c, III c, IV b, V a, VI c

CZYTELNICTWO INDYWIDUALNE

klasy pierwsze: Maja Ardeli I b,
klasy drugie: Aleksandra Furtak II c,
klasy trzecie: Oliwia Siwiec kl. III c,
klasy czwarte: Miłosz Musiał IVb,
klasy piąte: Andzelika Capała V a,
klasy szóste: Sandra Bartodziej VI c.
EKOTEST
Nowy certyfikat
Plebiscyt na najlepszego sportowca ESP7
30 maja 2014r. w naszej szkole odbył się plebiscyt na najlepszego sportowca Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7.
W tym dniu wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli oddać swój głos na wybranego przez siebie kandydata.
W wyniku głosowania najlepszym sportowcem wśród klas IV–VI zostali ex aequo Krystian Adamski z klasy VIa i Jakub Zemanek z klasy VIc. najlepszym sportowcem wśród klas I–III został Kamil Mazur z klasy IIIb.
Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Powiatowy Konkurs - Harry Potter
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowych konkursach dla fanów książek o Harrym Potterze.
Z przyjemnością informujemy, że komisje konkursowe nagrodziły następujących uczniów

* w konkursie literackim - Wiktorię Dolną - wyróżnienie I-go stopnia

* w konkursie plastycznym - Wiktorię Wiśniewską - wyróżnienie I-go stopnia

* w konkursie multimedialnym - Jakuba Kruka - wyróżnienie I-go stopnia

Uczniowie i opiekunowie zostali zaproszeni na Wielki Turniej i Uroczystą Galę do Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi w Bielawie, podczas której odebrali nagrody.
Gratulujemy (opracowała p.Kama Szczechowiak)
Sprawozdanie z Mistrzostw Bielawy Szkół Podstawowych Klas I-VI w Pływaniu
Sprawozdanie z Mistrzostw Bielawy Szkół Podstawowych Klas I-VI w Pływaniu, z którym można zapoznać się na stronie http://ddz.doba.pl/?s=subsite&id=40673&mod=3
XI Powiatowe Forum Gazetek Szkolnych
Znamy już wyniki XI Powiatowego Forum Gazetek Szkolnych. Kolejne forum i kolejny sukces - III miejsce. Gazetka "Siódemkowy Express" wzbudziła zainteresowanie szanownego jury i została nagrodzona w konkursie gazetek szkolnych.
Serdecznie gratulujemy kolegium redakcyjnemu w składzie Ania Jadwinczyn,Gabrysia Rusak, Karolina Chrzan, Wiktoria Hanuszek i Julia Barczyk pod kierownictwem pani Barbary Olejnik.
III Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny
Gimnazjum nr 1 w Bielawie było organizatorem III Powiatowego Mityngu Lekkoatletycznego o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego. Drużyna naszej szkoły, występująca w licznym składzie, zajęła III miejsce w punktacji drużynowej.
ESP7 reprezentowali: klasy 4 - Adrian Korzeniewski, Wiktor Dębski, Maciej Idziak, Daria Miśkiewicz, klasy 5 - Krzysztof Łagutko, Mateusz Kubara, Szymon Grudziński,Wiktoria Żmudzka, Kinga Tomalik, Martyna Adamarek, klasy 6 - Weronika Jegorow, Aleksandra Jursza, Katarzyna Kłobuk, Jakub Zemanek, Przemek Kazubek, Jakub Paprota, Bartek Paszkowski.
Uczniowie: Daria Miśkiewicz, Maciej Idziaki, Wiktoria Żmudzka, Krzysztof Łagutko, Kinga Tomalik i Przemek Kazubek zajęli III miejsce w biegu sztafetowym 6x120m z wynikiem 2:09:28.
Najlepsi w konkurencjach:
bieg na 60 m
I miejsce - Wiktoria Żmudzka
I miejsce -Łagutko Krzysztof
III miejsce - Zemanek Jakub

skok w dal
I miejsce - Tomalik Kinga
I miejsce Grudziński Szymon
I miejsce Zemanek Jakub
II miejsce - Paprota Jakub
Gratulujemy
Klasowy Przegląd Piosenki Angielskiej

"Welcome, hello and good morning everybody" - takimi słowami przywitała nas Julia Barczyk, uczennica klasy VI B - prowadząca pierwszy w naszej szkole Klasowy Przegląd Piosenki Angielskiej. Każda klasa, począwszy od pierwszaków - kończąc na szóstoklasistach, miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalno-językowych i zrobiła to po mistrzowsku!!

Jury w składzie: Pani Dyrektor Małgorzata Cieślik, Pani Vicedyrektor Renata Sznajder- Zając, Pani Agnieszka Szafrańska, Pani Natalia Gawrysiak oraz Pan Bartosz Machała miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. W kategorii klas młodszych najlepiej zaprezentowała się klasa I B, która zaśpiewała piosenkę "What's this, what's this?" natomiast w klasach starszych wygrała klasa IV C, która śpiewała piosenkę "Castle". Zwycięskie klasy otrzymały statuetki. Są to nagrody "przechodnie", które w przyszłym roku trafi w ręce nowych zwycięzców, ponieważ organizatorki - Pani Magdalena Pietrowska oraz Pani Edyta Osuch - zapewniają, że Przegląd będzie imprezą cykliczną - powtarzaną każdego roku.

Podczas obrad Jury - Panie anglistki nagrodziły zwycięzców i uczestników Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego "Master of English 2014".
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
(opracowała p.Magdalena Pietrowska)